Klientská zóna

PROGRAM PRO MALÉ SKUPINY

 Otevíráme  PROGRESS- program  pro všechny, kteří se sebou chtějí něco udělat, posunout se dále a myslí to opravdu vážně!

První skupinové cvičení pod záštitou Andrle sport, kurz zaměřený na zvládnutí základních pohybových dovedností potřebných pro další trénink. Profesionalita, individuální přístup, zdravé cvičení a důraz na pochopení vlastního těla, to vše Vás čeká na skupinových lekcích pod vedením zkušených lektorů- to je Váš PROGRESS!

 

  • Tento program je potřeba nechápat jako pouhé skupinové cvičení či kruhový trénink, na který přijdete, slepě odboucháte to, co vám trenér řekne a s dobrým pocitem, že máte zpocené tričko, odcházíte domů. Na lekcích kurzu Progress Vám detailně vysvětlíme a naučíme jak přesně provádět pohyb daných cviků, proč konkrétní cviky vůbec děláme a čeho jimi chceme dosáhnout. V Andrle sport klademe velký důraz na vzdělávání našich klientů a celkové pochopení podstaty cvičení.
  • Po absolvování programu budete schopni cvičit správně, zdravotně nezávadně a účinně. Budete nabiti teoretickými i praktickými znalostmi o svém těle a pohybové aktivitě, což je skvělý předpoklad pro pokračování ve spolupráci s Andrle sport ať už v individuálních programech anebo skupinových lekcích.
  • Individuální přístup garantován díky nízkému počtu účastníků na  tréninku (min 6 osob).
  • Dva 60-ti minutové tréninky týdně v časech Vámi idividálně zvolených. V nově zrekonstruovaných prostorách Na Světě.
  • Přihlášením do programu získáváte také podporu našeho online klientského prostředí, ve kterém najdete zpracované tréninky ze všech lekcí. Součástí je také možnost nechat si změřit Vaše tělesné složení a poukaz na 20% slevu na spolupráci s naší výživovou specialistkou.
  • Cena 2 0000Kč/os na 8lekcí. Cena je konečná včetně vstupů do fitness.

 

Přihlášky na telefonním čísle 732 521 688.

Fotogalerie