Yarmill
Mgr. Josef Andrle

Studium:

  • Pedagogická fakulty v Ostravě, obor tělesná výchova a občanská nauka
  • Autor unikátního tréninkového systému a specifické běžecké metodiky 

Sportovní minulost:

  • Vrcholově se věnoval triatlonu a duatlonu

Spolupráce:

  • Onřej Bank - Alpské lyžování, Pavel Paloncy - Ultramaraton, Martin Vráblík - Alpské lyžování, Vojtech Král - Orientační běh, Pavel Ondrášek - Běh na lyžích, ....

Je zakladatelem a majitelem firmy, která představuje absolutní špičku v přístupu ke sportu a pohybu. Specializuje se na předávání vědomostí a zkušeností mladým trenérům a vytváří nové postupy v problematice vyhodnocování tréninkového procesu a skladby tréninkových plánů.

Mgr. Jakub Fryč

 

Studium:

  • Absolvent magisterského studia na Fakultě tělesné kultury Univerzity Palackého v Olomouci
  • Andrlesport level 3

Sportovní minulost:

  • Bývalý hráč ledního hokeje

Spolupráce:


Lední hokej:

  • Marek Langhammer (KHL), Hynek Zohorna (KHL), Petr Zámorský (Extaliga), Tomáš Šoustal (WHL), HC Zubr Přerov, Josef Podlaha (Chance Liga) , David Štefka (II. Liga), Jan Štefka (NCAA), Adam Drábek (U16), Jakub Galnor (U15), Štěpán Přeslička (U15), Jakub Galvas (SM liga), Matyáš Hanák (U15), Jonáš Jobánek (U18), Michal Jordán, Radim Zohorna 

Kanoistika:

  • Barbora Dimovová, Viktorie Dimovová, Klára Knéblová, Tereza Kneblová, Matyáš Novák, Matěj Hradec, Filip Janů, Karel Slepica  

Lyže

  • Lukáš Kestl,Adéla Kesltová, Karolína Kestlová, Viktorie Kestlová, Petr Ševela  

Trap:

  • Vladimír Štěpán 

Tenis:

  • Izabela Heinzová, Marie Slaměníková, Lucie Slaměníková

MMA:

  • Jaromír Kašpar

Dřívější spolupráce:

  • Filip Šváb - účastník LOH Rio 2016, Karolina Muchová - WTA, Tomáš Dajčar - Chance liga, Adam Mendrek - Badminton, Pawol Babicki - Lyže
Petr Klofáč

 

Studium:

  • Andrlesport level 2

Sportovní minulost:

  • V letech 2011 – 2013 extraligový závodník VSK Univerzity Brno
  • 2005-2010 extraligový závodník PSK Olymp Praha
  • 2004 – 2010 - smluvní sportovec a Instruktor sportu Ministerstva Vnitra
  • 2001-2010 - reprezentant ČR v běhu na 400m a 4x400m
  • Finalista Mistrovství Evropy a Evropského poháru v běhu na 4x400m
  • Český juniorský rekordman v běhu na 400m
  • Osminásobný vítěz Mistrovství ČR v běhu na 400m, 4x400m a 4x100m

Spolupráce:

Horolezectví:

  • Adam Ondra, Gabina Vrablíková, Oldřich Klapal, Barbora Podušková

Lední hokej:

  • Tomáš Hertl, Martin Frk, Andrej Nestrašil, Filip Chlapík, HC Verva Litvínov, Alexandre Yelesin

Alpské lyžování: 

  • Tereza Kmochová, Kryštof Krýzl, Martin Štěpán

Fotbal:

  • Tomáš Břečka,Ondřej Kričfaluši 

Skeleton: 

  • Anna Fernstädt
     
Roman Boška

Studium:

  • studium na Fakultě tělesné kultury Univerzity Palackého v Olomouci, obor Trenérství a sport
  • Andrlesport level 3

Sportovní minulost:

  • bývalý hokejový golman - vicemistr extraligy juniorů

Spolupráce:

Hokej:

  • Tomáš Rolinek (Extraliga), Tomáš Zohorna (KHL), Lukáš Radil (NHL), Robert Kousal (Extraliga), Aleš Hemský, Jan Buchtete ( Extraliga), Michael Špaček (AHL), Ondřej Vála (AHL), Filip Zadina (NHL), Ondřej Kacetl (Extraliga), Filip Landsman, Kryštof Červenka (U14), Adam Ševčík, Oliver Štěpánek (1.Liga), Tomáš Pospíšil (extraliga)

Tenis:

  • Ekaterina Alexandrova (ATP), Kryštof Švojgr (U14), Veronika Sekerková, Daniel Rabas

Florbal:

  • Vlaďka Maděrová (U19)

Fotbal:

  • Filip Firbacher (U19)

Triatlon:

  • Jiří kaplan (Ironman), Ivoš Nekvinda (Ironman), Jan Ptáček
Bc. Michael Maus

Studium: 

  • Absolvent bakalářského studia na Fakultě tělesné kultury Univerzity Palackého v Olomouci
  • Andrlesport level 3

Sportovní minulost: 

  • Sjezdové lyžování – 9. místo na MČR ve slalomu juniorů
  • Florbal – Asper Šumperk - Divize

Spolupráce:

Lední hokej:

  • Marek Langhamer (NHL), Denis Kindl (Extraliga), Lukáš Žalčík (WMS liga), Alex Rašner (WMS liga), Matyáš Pluskal, Matyáš Budina, Eduard Tomaj, Daniel Vachůtka

Atletika:

  • Barbora Hudečková

Tenis:

  • Adam Křesina

Hobby:

  • Eduar Matús, Michal Klusák, Martin Saňák, Vlastimil Vicher
Mgr. Michal Pěnička

Studium: 

  • Absolvent magisterského studia na Fakultě tělesné kultury Univerzity Palackého v Olomouci, obor Tělesná výchova a sport
  • Andrlesport level 2

Sportovní minulost: 

  • Dvojnásobný mistr a vicemistr Moravy a Slezska v běhu na 400m v kategoriích dorostenci a junioři
  • Vítěz mezinárodní Olympiády del Tricolore v běhu na 400m v kategorii dorostenci

 Spolupráce:

Tenis:

  • SK Lama - tenis, Katřina Miková, Daniel Galuška

Lední hokej:

  • HC Uničov, Dominik Navrátil, Denis Puchala, Matěj Šedlbauer, Jakub Zduba, Petr Pavelec

Alpské lyžování:

  • Kryštof Kestl, SKI Petříkov 

Fotbal:

  • Dmytro Džupeňuk, Alexandr Pudynets, SK Bludov

Florbal:

  • Adam Hemerka, FBC Asper Šumperk 

Krasobruslení:

  • Katřina Hladišová

Orientační běh:

  • Marek Minář

 

Pavla Doleželová

Studium: 

  • Fakulta tělesné kultury Univerzity Palackého v Olomoucio, obor Trenérství a sport
  • NeuroLeadership, program Kouč

Sportovní minulost: 

  • Aerobic – II. vice miss Aerobic junior 2009

Spolupráce:

  • MŠ Borůvka
Pavel Ondrášek

Studium:

  • studium na Fakultě tělesné kultury Univerzity Palackého v Olomouci, obor Trenérství a sport
  • Andrlesport level 1

Sportovní minulost:

  • běh do vrchu- 15. na ME
  • běžecké lyžování- reprezentace ČR

Spolupráce:

OCR:

  • Richard Hynek, Helena Blažková

Paragliding:

  • Tomáš Brauner

Běžecké lyžování:

  • Jaroslav Kulich

Telemarkové lyžování:

  • Magdaléna Kopecká, Matěj Kopecký

Skialpinismus:

  • Laura Kovářová

Běh:

  • Jan Minář, Jan Tecl, Aleš Závodný

 

Bc. František Andrle

Studium:

  • fakulta sportovních studií Masarykovy Univerzity v Brně
  • Andrlesport level 2

Spolupráce:

  • Pavel Paloncý- ultramaraton, Vojtěch Král- orientační běh, Pavel Ondrášek- běh na lyžích, Svaz lyžařu ČR